apl.de.ap – Take Me to the Philippines

Солов проект на единия от Black Eyed Peas. Звучи почти като реклама на нашия Survivor 4. Много хубав клип, впрочем

Gloria Estefan – Hoy

Мариета ми насочи вниманието към тази класика на Глория Естефан. Както бързо се разбра във facebook-обществото, тя се оказа любима за доста хора, даже телефонът на танцьорката Роси Иванова звъни с тази мелодия Tengo marcado en el pecho,todos los días que el tiempono me dejó estar aquí…

AV – The One

Дебютът на Вяра Атова от телевизия City като поп-изпълнител

Yusuf Islam – Roadsinger

Някога този човек се казваше Кет Стивънс и пееше Wild World и Moonshadow. Днес е праведен мюсюлманин, пее все така за мир и любов, и песните му (тази е от едноименния му тазгодишен албум) са все така завладяващи

Black Eyed Peas – I Gotta Feeling

(Live At Oprah) А гада филен! 21 000 души участваха в най-голямата flash-mob акция досега, танцувайки с Black Eyed Peas и Опра Уинфри по повод старта на 24-ия сезон на нейното тв шоу. Това се случи на Мичиган авеню в Чикаго, Илинойс. Главен спонсор на събитието бе T-Mobile, което обяснява и защо Опра толкова усърдно…

Robbie Williams – Bodies

Пилотен сингъл от дългоочаквания му нов албум, който излиза през ноември. Както ще чуете, песента не е някакъв връх на сладоледа, но дори и така ще е достатъчно хубава, за да оглави класациите